8ª CURSA D’OBSTACLES
FINISHER NON STOP

“EMBRUIXADA” VILA DE CENTELLES


14 de Maig 2017

Modalitats de participació

TIPUS DE MODALITATS

- Individual Femení.
- Individual Masculí.
- Equips de 5.
- Equips de 10.
- Equip Júnior.

A PARTIR DE QUINA EDAT ES POT PARTICIPAR?

Obert a tothom a partir de 12 anys, prèvia autorització dels pares/tutors (de 12 a 15 anys és obligatori anar acompanyats per un adult autoritzat).

PREU INSCRIPCIÓ

Fins el 14 d’Abril 27€.
Del 15 d’Abril fins el 13 de Maig 32€.
El mateix dia de la cursa costarà 40€.

QUÈ INCLÒU LA INSCRIPCIÓ?

- Bossa del corredor amb obsequis i vals descompte dels col·laboradors de la cursa.
- 2 avituallaments complerts durant el recorregut i a l’arribada de la cursa.
- 1 samarreta tècnica Finisher Non Stop “Embruixada” Vila de Centelles.
- Sorteig de material variat.

CONDICIONS PARTICIPACIÓ

- No es pot competir en més d’una modalitat.
-Les inscripcions per equips no optaran a les modalitats individuals.
- Cada participant ha d’omplir degudament la seva inscripció. 
- No és permès canviar o passar la inscripció a un altre corredor o efectuar canvis en els equips el mateix dia de la cursa.
- No es retornaran els diners de la inscripció tres setmanes abans de la cursa.

ENTREGA DEL DORSAL I XIP DE LA CURSA

13 de Maig:
De 16 h. a 19 h. a l’interior de les Piscines Municipals d’Estiu de Centelles.

14 de Maig:
De 8 h. a 10 h. a les carpes grogues habilitades al “Village” de la cursa.

CLASSIFICACIONS

Un cop finalitzada la cursa es penjaran al plafó ubicat al “Village”. A partir del 15 de Maig, a la web de l’organització www.finishernonstop.com.

GUANYADORS 8ª EDICIÓ FINISHER NON STOP “EMBRUIXADA” VILA DE CENTELLES 2017

INDIVIDUAL MASCULÍ
1-Martí Lázaro.
2-Juan Diego Atahona.
3-Àlex Novo.

INDIVIDUAL FEMENÍ
1-Queralt Riba.
2-Raquel Cando.
3-Irina Pujol.

EQUIP DE 5
- Jeff’s -- Carles Felices, Joan Solé, Octavi Paris, David Noguera i Elies Mallén.

EQUIP DE 10
- Troll’n’run -- Àngel Jofré, Jordi Panedas, Àngel Gallach, Marçal Roviró, Rubén Gamisans, Jordi Arbat, Pau Segalés, Cinta Golorons, Guillem Puntí i Jan Madrenas.

MILLOR DISFRESSA D’EQUIP
- Troll’n’run -- Àngel Jofré, Jordi Panedas, Àngel Gallach, Marçal Roviró, Rubén Gamisans, Jordi Arbat, Pau Segalés, Cinta Golorons, Guillem Puntí i Jan Madrenas.

ON ÉS EL SENGLAR?
Carla Mas i Arnau Font.

MILLOR MAQUILLATGE EQUIP JÚNIOR
Els Peticornios.

MILLOR DISFRESSA BRUIXOT /BRUIXA
Els Dimonis.





Organitza

  • Campbase

Amb el suport de

  • Ajuntament de Centelles
  • Diputació de BCN

Patrocinadors

  • Powerade
  • Aquarius
  • El 9 nou

Col.laboradors

  • Corretja
  • Vila Vila
  • Coques de Perafita
  • Esports Base Estel
  • La Gleva, equip esports
  • Certis
  • Aneto
  • Casa Riera Ordeix
  • Betara
  • Casa Tarradellas
  • Pastas Gallo
  • Moritz
  • Editorial Alpina
  • Muntanya de Llibres
  • Cau de Bruixes
  • Universitat de Vic
  • Ferreteria Furriols
  • Descat
  • Kyrocream
  • ZonaCrossfit
  • OzonaCrossfit
  • Inov
  • 226ERS